arama

Burçlara Göre Çiçek


KOÇ BURCU ( 21 Mart-20 Nisan): İlkbahar aylarına ait bu burcun insan özellikleri haraketli ve güçlü olunca çiçek konusunda seçimlerde bu yönde oluyor. Sümbül Papatya, Gerbera ilk tercihlerden olup mevsimler boyu dayanan çiçeklerde doğru seçenektir.

BOĞA BURCU (21 Nisan-20 Mayıs): Belirgin özelliği olan pozitif bakış açısını çiçeklerde ki canlı renklerde de görmek isteyen boğa burcu için en doğru tercihler Lale ve Kırmızı Gül olacaktır.

İKİZLER BURCU (21 Mayıs-21 Haziran): Duygusal yönün çok güçlü olduğu ikizler burcunda hiç şüphesiz kırmızı, sarı, pembe, gibi farklı renlerde olan Gül en doğru eşleşmedir.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran-22 Temmuz): Sakin ve hassas bir yapıda olan yengeç burçları için narin çiçekler en doğrusudur Zambak ve Akdeniz Lalesi gibi.

ASLAN BURCU (23 Temmuz-23 Ağustos): Gösteriş ve ihtişamı seven aslan burçlarına en uygun çiçek şüphesiz farklı renkleri ile Orkide olacaktır.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos-23 Eylül): Çalışkan, Pratik ve Sürekli bilgi arayışında olan yapılarına göre bakımı kolay ve renkli çiçekler uymaktadır Margit Çiçeği, Açelya bu tarz çiçekler arasındadır.

TERAZİ BURCU (24 Eylül-23 Ekim): Geçmiş dönemin ihtişamlı yapılarına hayranlık duyan özellikleri çiçek zevklerinde de bu durumu yansıtmaktadır. En gösterişli çiçeklerden olan Yıldız Çiçeği birçok farklı türü ile en doğru seçenektir.

AKREP BURCU (24 Ekim-22 Kasım): Yaşamayı seven ve doğa ile ilgilenmeyi seven akrep burçları için en doğru karar Kırmızı Karanfil çiçeğidir.

YAY BURCU(23 Kasım-21 Aralık): Zarif ve narin kişilikte olan yay burçları narin ve hassas çiçekler tercih edilmeli özellikle Zambak ve Leylak.

OĞLAK BURCU (22 Aralık-20 Ocak): Çalışmayı seven ve enerjileri tükenemeyen oğlak burçları için karakteristik özellikleri ile en güzel çiçek Kamelya ve Amaril olacaktır.

KOVA BURCU(21 Ocak-19 Şubat): Kış aylarının kırılmaya başladığı döneme ait olan kova burçlarını en iyi temsil eden çiçek ve en doğru seçenek Kardelen olacaktır.

BALIK BURCU(20 Şubat-20 Mart): Sıcakkanlı ve duygusal yapıda olan balık burcu için en özel çiçek etkileyici ve şık görüntüleri ile Nergis’ti

codigner Nerpa Bilişim E-Ticaret Yazılımları